Evidenční číslo: MR12505
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Ohřecká louka, Klášterec nad Ohří, Chomutov
Cena: 1 299 000Kč
1 299 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Představte si místo, kde každý den začíná svěžím vzduchem a šuměním listů stromů, místo, kde každý večer můžete sledovat, jak slunce zapadá za obzor a kde noční obloha září tisíci hvězd. Nyní máte jedinečnou příležitost stát se majitelem chaty, která se nachází v srdci této idylické scenerie, v Klášterci nad Ohří, v oblíbené lokalitě Ohřecká Louka.

Naše nabídka zahrnuje chatu s obytnou plochou 38 m2, která je obklopena zahradou o rozloze 173 m2. Tato nemovitost je v osobním vlastnictví, což znamená, že s ní můžete nakládat dle svého přání, ať už hledáte útočiště pro víkendové odpočinky nebo klidné místo pro vaši každodenní práci na dálku. Chata se pyšní nedávnou částečnou rekonstrukcí, během které byla obnovena střecha, zateplena fasáda a instalována nová plastová okna. Tyto úpravy nejen zlepšují estetický vzhled chaty, ale také přispívají k jejímu lepšímu tepelnému komfortu.

Vnitřní prostory jsou prosvětleny díky novým oknům, které zajišťují dostatek denního světla a umožňují vám vychutnávat výhled na okolní přírodu. Elektřina je zavedena s vlastním elektroměrem, což umožňuje snadné monitorování spotřeby. K dispozici jsou přípojky jak pro 220V, tak pro 400V, což ocení každý, kdo potřebuje napájet náročnější elektrické přístroje nebo nástroje. Voda je zde dostupná v sezoně jako užitková (pitná), což je ideální pro letní měsíce, kdy je chata nejvíce využívána. Topení je řešeno kamny na dřevo, která dodávají interiéru nejen teplo, ale i neopakovatelnou atmosféru. Ohřev vody zajišťuje bojler na elektřinu, což je praktické a efektivní řešení. WC je vybaveno septikem, což je běžné a ekologické řešení pro chaty v této lokalitě.

Velkým bonusem je, že chata se prodává včetně vybavení, což vám umožní okamžitě začít využívat všechny její přednosti bez dalších investic. Lokalita chaty je skutečně žádaná, nejen pro její klid a soukromí, ale také díky blízkosti řeky Ohře, která je vzdálená pouhých 80 metrů. To přináší nejen příležitost k ranním nebo večerním procházkám podél řeky, ale i možnost koupání nebo vodních sportů. Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost, takže ať už potřebujete nakoupit nebo si chcete užít místní kulturu, vše máte na dosah ruky.

A abychom vám umožnili lépe si představit, jak by mohl váš život v této chatě vypadat, rádi bychom vás pozvali k využití 3D virtuální prohlídky. Díky této moderní technologii můžete prozkoumat každý kout chaty z pohodlí vašeho domova. Prohlídku doporučujeme absolvovat na stolním počítači, laptopu nebo tabletu, abyste získali co nejlepší představu o prostoru a jeho dispozici.

Tak neváhejte, přijďte se podívat a nechte se inspirovat možnostmi, které vám toto místo nabízí. Vaše nová chata v Klášterci nad Ohří na vás čeká!


Základní info

Umístění: Okraj obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Ohřecká louka, Klášterec nad Ohří, Chomutov
Cena obsahuje s provizí RK, včetně právního servisu, cena k jednání

Plochy

Plocha zastavená: 38m2
Plocha zahrady: 173m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 3
Typ objektu: 1. podlaží

Vybavení objektu

Zahrada, Zařízeno nábytkem

Charakter okolí objektu

Rekreační

Další údaje

Zdroj vody:

Místní zdroj

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Septik

Elektro:

400V, 230V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?