Na prodej stavební pozemek 1249 m2, Tyršova stezka, Loučná u Lomu.

Evidenční číslo: MR11854
Adresa: Tyršova stezka, Loučná, Lom, Most
Cena: 2 498 000Kč
2 498 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

S potěšením vám nabízím velmi atraktivní stavební pozemek k prodeji. Mám na mysli pozemek o celkové výměře 1249 metrů čtverečních, což je dostatečně prostorný pro výstavbu rodinného domu či chaty. Položen je v klidné části města Lom, kde se nachází na adrese Tyršova stezka.

V případě, že byste se rozhodli tento pozemek koupit a využít pro výstavbu, rád bych vás upozornil, že je mírně svažitý. To může být pro někoho nevýhodou, ale věřím, že pro vás to bude skvělá příležitost k vytvoření jedinečného a originálního designu vaší budoucí nemovitosti.

Ke stavebnímu pozemku je vedená společná příjezdová cesta. To znamená, že se o ni budete muset podělit s ostatními vlastníky v okolí, ale na druhou stranu, to vám může poskytnout možnosti k navázání nových sousedských vztahů.

Pokud jde o územní plánování, mám potvrzeno, že na tomto pozemku je možno postavit bungalov. To by mohlo být pro někoho velmi atraktivní, protože bungalovy jsou velmi oblíbené pro svůj nízký profil a snadnou orientaci na jedné úrovni.

Co se týče inženýrských sítí, v dosahu pozemku je jak elektřina, tak vodovodní řád. Odpad se však musí řešit čističkou, což je dnes již běžnou praxí u většiny novostaveb mimo sídliště.

Jsem rád, že mohu potvrdit, že pozemek je již částečně oplocený, což vám může ušetřit čas a náklady na stavbu plotu. Tyto oplocení mohou poskytnout určitou úroveň soukromí a zabezpečení.

Celkově je tato lokalita velmi klidná a vyhledávaná. Zde si jistě najdou své místo ti, kteří si chtějí užívat klidu a pohody, daleko od ruchu velkoměsta.

Základní info

Adresa: Tyršova stezka, Loučná, Lom, Most
Cena obsahuje cena k jednání, včetně právního servisu, + provize RK

Máte otázku?

Kde inzerujeme?