Na prodej stavební pozemek 2632 m2, Palackého, Lom u Mostu

Evidenční číslo: MR11988
Adresa: Palackého, Lom, Most
Cena: 3 600 576Kč
3 600 576Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Je nám potěšením oznámit, že máme k dispozici stavební parcelu, kterou nabízíme k prodeji. Tento pozemek je umístěn v malebném městě Lom u Mostu, které je známo svou klidnou a poklidnou atmosférou. Parcela má rozlohu 2632 metrů čtverečních, což poskytuje dostatek prostoru pro výstavbu rodinného domu, tak i dalších doplňkových budov.

Pozemek, který nabízíme, je napojen na veřejnou elektrickou síť a zásobování pitnou vodou. Jedná se o zásadní výhody, které usnadní jakýkoli budoucí stavební proces. Je důležité poznamenat, že pozemek bez kanalizační síťe, což je nezbytné vzít v úvahu při plánování výstavby.

S prodejem tohoto pozemku je také poskytnuta kompletní projektová dokumentace. Tato dokumentace zahrnuje plány pro stavbu domu a garáže, což značně usnadní a urychlí proces výstavby.

Na začátku pozemku jsou také připravené základy pro umístění mobilheimu. Stačí jen přivést a usadit mobilheim na předem připravené místo, a budete mít okamžitě k dispozici pohodlné bydlení.

Lokalita, ve které se pozemek nachází, je velmi klidná. Toho si nepochybně cení lidé, kteří hledají místo pro život daleko od ruchu města. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají klid a ticho, ale zároveň chtějí mít snadný přístup k veškeré infrastruktuře.

Tato nabídka představuje výjimečnou příležitost pro ty, kteří chtějí postavit svůj vysněný dům. Nabízí kombinaci ideální lokality, kvalitní infrastruktury a předem připravené projektové dokumentace.

Základní info

Adresa: Palackého, Lom, Most
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Inženýrské sítě

Voda, pitná, 230V

Charakter okolí objektu

Venkovská,Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Elektro:

400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?