Prodej rodinného domu s pozemkem 1.425m2, Hořanská cesta, Most

Evidenční číslo: 10104
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Hořanská cesta, Most
Cena: 14 755 000Kč
Poznámka k ceně: Včetně právního servisu
14 755 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Naše RK nabízí k prodeji exkluzivní nemovitost! Přinášíme vám jedinečnou možnost koupě samostatného objektu plně zařízené restaurace s možností bydlení v domě.

Jedná se o třípodlažní dům postavený v roce 1993. Rozloha podlahové plochy je celkem 459m2 při zastavěné ploše 153m2 s přilehlou krytou terasou 95m2. Dále k domu náleží zděný zahradní domek a garáž o velikosti 26m2 a zahrada o rozloze 1.151m2. Celková plocha pozemku je 1.425m2.

V přízemí domu se nachází restaurace s kapacitou 40 míst s barem a posezením. U baru je otevřený stylový krb na tuhá paliva a v restauraci jsou krbová kamna s výměníkem a rozvodem tepla ústředním topením po celém domě. Zastřešená terasa nabízí možnost venkovního posezení pro hosty s kapacitou 50-60 míst a nachází se zde další, venkovní krb. Dále je v přízemí situována kuchyň, která je vybavena profesionálním, nerezovým, funkčním zařízením, úklidová místnost a oddělená sociální zařízení.

V horním patře domu jsou obytné prostory nad restaurací, které mohou sloužit jako bytová jednotka pro majitele restaurace nebo je lze nabízet jako ubytovací kapacity penzionu. Jedná se o dva samostatné pokoje se společnou koupelnou s vanou a jeden prostorný apartmán s vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Každá koupelna má samostatný bojler, ohřev vody pomocí elektrokotle.

Na pozemku se nachází zastřešené letní sezení se zděným krbem, zastřešené zimní sezení a zastřešený dřevník. Další altán je umístěný v zastíněné části zahrady, za domem.

Velkou výhodou je možnost pokračování provozu penzionu s dlouholetým zaběhlým provozem se stálou klientelou, krásné prostředí na kraji města, kde se pravidelně pořádají svatby a soukromé oslavy. Další výhodou je blízkost mosteckého autodromu, nové Mostecké jezero, které láká stále více turistů do tohoto regionu.

Dům se prodává plně vybavený!

Dům, zabezpečený alarmem s pohybovými čidly, je vystavěný pomocí plynosilikátových tvárnic 40cm.
Pro ohřev vody v domě slouží dva elektrokotle (pro každé patro jeden) se zásobníky vody.
Dům je zcela podsklepen. Ve sklepních prostorách se nachází zděná chladící místnost a velké skladovací prostory, kam je usnadněný přístup technickým výtahem.

Objekt je vhodný nejen pro podnikání v oblasti pohostinství, ale i k trvalému bydlení v lukrativní části města Most. Restaurační prostory se mohou přebudovat na obytné prostory a zaběhlý provoz zastavit. V případě pokračování činnosti může sloužit jako restaurace s penzionem. Výhodou je přilehlé parkoviště s kapacitou cca 70 parkovacích míst.

Doporučujeme prohlídku!

V případě zájmu kontaktujte uvedeného makléře.

Základní info

Umístění: Okraj obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Hořanská cesta, Most
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 153m2
Plocha sklepa: 153m2
Plocha zahrady: 1151m2
Plocha terasy: 95m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 3
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Zahrada, Zařízeno nábytkem, Terasa, Parkování, Garáž, Sklep

Dopravní dostupnost

Autobus, MHD, Dálnice, Vlak

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední tuhá paliva, Ústrední elektrické

Elektro:

230V, 400V

Máte otázku?

Radka Sedláčková

+420 777566255

Kde inzerujeme?